مختصر ناشتایی!!

سلام . اقامت در ژاپن بویژه مناطق شمالی وتوکیو نگران کننده  شده و خطرات انتشار مواد رادیو اکتیو همه را فراری داده است .تا به حال ده سفر به ژاپن داشته ام و هرگزتوکیو را اینگونه خلوت ندیده بودم  .بعضی ازجمله آمریکایی ها که خود را صاحب ژاپن می دانند به ماسک و لباس ضد رادیو اکتیو مجهز شده اند و خبرنگارانش در یک پلک زدن به وسیله هلی کوپترهای مجهز پایگاه های نظامی پنتاگون به هرسوی که دلشان بخواهد می روند و برخی ها هم مثل من بی خیالند وحتی ماسک هم نمی زنند .چه می دانم هرکسی چیزی می گوید . مثل همان بنده خدایی است که هر چند دقیقه از یک نفر می پرسید ساعت چند است ؟!  دست آخر ناراحت شد گفت ای بابا در این دوره به هیچ کس نمی توان اعتماد کرد هرکسی چیزی می گوید، حرف کدام را باور کنم ... ! موضوع دیگر اینکه از چین هم خبر می رسد که یک ویروس ناشناخته که گفته می شود عامل ان هم نوعی " کنه "بوده  تا کنون ده ها نفر را به کام مرگ کشانده است.  به قول یک آشنا ،"  آی بخشکی شانس !! لابد در آنجا باید حمام "ضد کنه" بگیریم. آیا به نظر شما  الودگی به رادیو اکتیو کلاسش بالاتر نیست ؟!

بی کلاس است مردن با زلزله، در ژاپن

امروز ناشتایی، "رادیو اکتیو" خورده ام


 

/ 39 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

سلام به دوست گلم سال نو مبارک ایشالا که در کنار خانواده و سایه حق همیشه سرفراز و پیروز باشید بعد از مدتها به روز شدم اگه وقت کردید بیاد عید دیدنی و خوشحالم کنید.

masoome.s

سلام عمو کاظم عزیز سال نو رو به شما و خانوادتون تبریک میگم بر سر سفره احساس اگر جایی بود سخن ساده تبریک مرا جای دهید.[گل][گل] با آرزوی بهترین ها برای شما در سال جدید خیلی مراقب خودتون باشید تقدیم با مهر[گل]

زهرا_ض

سلام عیدتون مبارک انشاالله امسال سالی باشه ک ارزوش رو داشتید. خیلی مراقب خودت باش داداش

جناب كاتبه

سلام. مردن مردنه. كلاس نمي خواد. جنازه چه ميفهمه كلاس چيه؟[نیشخند] ايشالا سلامت باشين.

زهره

سلام سال نو مبارک[قلب]

محمود عراقی

سلام اقای روهانی نژاد خبرهای مربوط به ژاپن رو پشت سر هم که میشنیدم یاد مشا می افتادم اما دیگه اینقدر نگران کننده نبود که باران رادیو اکتیویته بخواهد بباره....مواضب باشید تو رو خدا.

گلی

سلام بر شما سال نوتون مبارک [گل] [لبخند] براتون سالی خوش همراه با سلامتی و تندرستیآرزو میکنم. خیییییییلی مواظب خودتون باشید[نگران] در پناه حق