توشه قلم
قالب وبلاگ

سلام . دیشب پیش از آنکه موضوع خبر سفر محرمانه وغیرمنتظره بوش به بغداد منتشر شود رویداد شیرین و در عین حال خبرساز دیگری بر صفحه تلویزیون های جهان ظاهر شد وهمانند گلی که وارد دروازه یکی از تیم های مشهور و پرطرفدار شده باشد جماعت بیننده با هر ملیت و مذهب و مرامی را از جا پراند و آن ماجرای  دو لنگ کفشی بود که  یک خبرنگار عراقی  با هدف تحقیر رئیس جمهور مغرور دیروز و سرشکسته امروز امریکا  به طرف صورت بوش پرتاب کرد . البته  صرف نظر از نوع کفش ها که نمی دانیم چرمی بود یا نه ؟ و چالاکی بوش سبب شد جاخالی دهد یا که کفش ها پلاستیکی یا پاره پاره و پاشنه خوابیده بودند که به هدف نخوردند  که  صد البته  باید در این زمینه از تحلیل گران و کارشناسان امروز که بر سر هر موضوعی به تحلیل و اظهار نظر می نشینند کمک بطلبیم !

             

.درهر حال سرعت عمل و اقدام  "منتظر الزیدی "خبرنگار عراقی  به عنوان حرکتی منحصر بفرد و نوین در کتاب رکورد های جهان ثبت شد چراکه لایه های حفاظتی لشکریان بوش، خنثی سازی و سرکوب هر نوع اقدامی را تدبیر کرده بودند جز یک جفت کفش لجام گسیخته و عصبانی که قاعدتا به لحاظ ایمنی  چک هم شده بود.

صحنه پرتاب هیجانی کفش های خبرنگار انسان را به یاد رمی جمرات در صحرای منی و در همین ایام حج ابراهیمی انداخت که سنگریزه تبدیل به کفش شد و پیشانی شیطان مجسم راهدف گرفت. خدا به داد دل آن خبرنگار برسد که الان داروغه ها و سرسپرده های عرب وغیرعرب بوش به دنبال صاحب کفش" سیندرلا " البته از نوع غیر عاشقانه اش می گردند .هرچند فرد پرتابگر در اختیارشان است اما خوب می دانند که ما جرا به دو لنگ کفش یک خبرنگار ختم نمی شود بلکه در متن موضوع، غیرت به جوش آمده و بغض فروخفته ای نهفته است که دودمان آبرو وحیثیت دروغگویان وفریبکاران و جنایتکاران را هدف می دهد .

                                     

همه جهان امروز اذعان کرد که این خبرنگار که از کفش های خود گذشت و چیزی بسیار فراتر  از سر و روی بی ارزش  بوش را نشانه گرفت و آن موجودیت وهستی هفت تیر کشان و کابوهای یکه تازی است که عربده هایشان تا دیروز هرصدای مظلومیت دیگری را له می کرد و به مردم جهان می گفت هر کس با ما نیست در برابر ما است و ریشه اش راخواهیم خشکاند.راستی که الان این کفش ها در فهرست همان سلاح هایی ثبت شده اند که بوش در عراق دنبال آن می گشت و باور کنیم که اکنون کشف شده است  از نوع هزاران برابر مخرب تر!!

 

[ ۱۳۸٧/٩/٢٥ ] [ ٤:٠٩ ‎ب.ظ ] [ محمدکاظم روحانی نژاد ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

خبرنگار صداوسیما
لینک دوستان
صفحات اختصاصی
آرشيو مطالب
امکانات وب

  • تک تاز بلاگ
  • آریس پیکس